Program Zdolni znad Brdy – luty 2021

Szanowni Państwo!

W lutym 2021 r. Miejski Program Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” zaprasza na kolejne warsztaty dla rodziców, dotyczące komunikacji w  rodzinie

pn. „A jaką supermoc ma Twoje dziecko? Jak znajomość stylu poznawczego i stylu działania dziecka może wesprzeć komunikację w rodzinie?”

25.02.2021, godz. 16.30 

„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” – warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych. Zapraszamy na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „A jaką supermoc ma Twoje dziecko? Jak znajomość stylu poznawczego i stylu działania dziecka może wesprzeć komunikację w rodzinie?”. Spotkanie odbędzie w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online) lub się w sali konferencyjnej bydgoskiego Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy (sala 115, I piętro). Sposób organizacji imprezy uzależniony jest od ilości zgłoszonych osób – jeśli zgłosi się powyżej 20 osób spotkanie odbędzie się online. Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców. Warsztat o różnicach w postrzeganiu świata, reagowaniu na innych i na zadania w zależności od przejawianego stylu poznawczego. Podczas zajęć zostaną zaprezentowane założenia metodologii FRIS®  Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog, coach dr Anna Hibner (doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, Koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego w Akademickim Centrum Medycznym przy WSG). Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny. Zgłaszając się proszę o podanie maila, na który zostanie wysłany link do spotkania, jeśli spotkanie odbędzie się online. Zgłoszenia do dnia 23.02.2021 (do godz. 12:00) prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy”
– Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. kom. 533 18 23 26. Gdyby warsztaty odbyły się w Pałacu prześlę oświadczenie dla rodziców/opiekunów dot. procedur organizacyjnych imprez w PM.

Łączę pozdrowienia Monika Grzybowska Koordynator Programu „Zdolni znad Brdy” mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl tel. 52 321 00 81 tel. kom. 533 18 23 26 www.edu.bydgoszcz.pl Pałac Młodzieży w Bydgoszczy www.palac.bydgoszcz.pl