Zastępstwa w dniu 15.03.2024 piątek
|
Dorota Broszka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
4 al – Matematyka, 206
|
Magdalena Jasińska
|
za nieobecny oddział
|
3
|
3 bl – Matematyka, 206
|
Magdalena Jasińska
|
|
4
|
4 cl – Matematyka, 206
|
Katarzyna Nowatkowska
|
za nieobecny oddział
|
5
|
3 bl – Matematyka, 206
|
Emilia Brunatowska
|
za nieobecny oddział
|
6
|
1 fl – Matematyka, 206
|
Krzysztof Kwaśniewicz
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
p2
|
Joanna Borkowska
|
|
4
|
p2
|
Olga Wysocka
|
|
|
|
|
|
Marzena Chełmowska-Chruszczewska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
4 cl – Język polski, 105
|
Anna Ziorkowska
|
|
4
|
1 bl – Język polski rozszerzony, 105
|
Maciej Adamski
|
|
5
|
1 bl – Język polski rozszerzony, 105
|
Maciej Adamski
|
|
6
|
2 cl – Język polski, 105
|
Maciej Adamski
|
|
7
|
3 dl – Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Rafał Grynienko
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 al(2) – Język angielski, 25
|
Joanna Olszewska
|
złączenie grup
|
4
|
3 al(2) – Język angielski, 25
|
Joanna Olszewska
|
złączenie grup
|
5
|
4 dl(2) – Uczniowie przychodzą później
|
|
|
6
|
4 dl(2) – Uczniowie przychodzą później
|
|
|
7
|
1 bl(1) – Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
4 dl(2) – Język angielski, 25
|
Joanna Olszewska
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
p-1
|
Agata Lipska
|
|
7
|
p-1
|
Beata Jasiecka
|
|
|
|
|
|
Magdalena Halliop-Dyhid
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 al(2) – Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
1 dl – Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
3 dl – Chemia, 201
|
Dominika Pietrzak
|
za nieobecny oddział
|
4
|
4 al(2) – Chemia rozszerzona, 113
|
Iwona Kowalczyk
|
złączenie grup
|
6
|
1 bl – Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Sylwia Kożuszko
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2 cl – Biologia, 116
|
Anetta Macherzyńska
|
|
3
|
1 fl(1) – Biologia rozszerzona, 116
|
Anetta Macherzyńska
|
|
5
|
1 fl(2) – Biologia rozszerzona, 116
|
Anetta Macherzyńska
|
|
6
|
2 el – Biologia, 116
|
Anetta Macherzyńska
|
|
|
|
|
|
Agata Lipska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 el(2) – Język niemiecki, 22
|
Anna Gluba
|
złączenie grup
|
4
|
3 bl(1) – Język niemiecki, 22
|
Anna Bulińska
|
za nieobecny oddział
|
5
|
4 cl(1) – Język niemiecki, 215
|
Olga Wysocka
|
złączenie grup
|
6
|
1 dl(2) – Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
2 cl(2) – Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Adam Stasik
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 bl – wiedza o społeczeństwie uzupełnienie, 103
|
Maciej Adamski
|
|
2
|
3 cl – Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, 103
|
Maciej Adamski
|
|
3
|
3 cl – Historia rozszerzona, 103
|
Maciej Adamski
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
|
p1
|
Maciej Adamski
|
|
1
|
p1
|
Maciej Adamski
|
|
|
|
|
|
Daria Twaróg-Sentkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1 el – Psychologia, 107
|
Agata Fryca
|
za nieobecny oddział kl1a
|