5 miejsce dla Piątki w zawodach halowej piłki nożnej

V Liceum reprezentowali zawodnicy:

Filip Kucharski. Mejrowski Andrzej, Michałek Karol z 1c, Kwasigroch Kacper z 2a, Szymon Lisiak, Oskar Bereźnicki z 2b, Ryżowicz Igor i Ryżowicz Maksymilian z 2c, Chornenkyi Kostiantyn i Szafrański Dominik z 2d

Po pierwszych rozgrywkach w dniu 07.03.2023 wyszliśmy z grupy na 2 miejscu po rozegraniu 4 meczów i bilansie: trzech wygranych i jednym przegranym meczu.

Po przerwie 28.03.2023 w systemie pucharowym rozegraliśmy zacięty mecz z XI LO. Piątka stworzyła kilka dogodnych sytuacji, które mogła zamienić na bramkę. Jednak to zespół przeciwny wykorzystał dogodną sytuację na zmianę wyniku, która nastąpiła zaraz po jedynej zmianie zawodnika naszej drużyny. Po zmianie nastąpiło lekkie zamieszanie w naszej obronie to wystarczyło by rywale strzelili bramkę i mimo naszych usilnych starań ten wynik dowieźli do końcowego gwizdka. Z racji systemu pucharowego V Liceum pożegnało się z dalszym uczestnictwem w zawodach. Wszystkim uczniom biorącym udział i nauczycielom, którzy pozwolili na uczestnictwo w zgrupowaniach i zawodach serdecznie dziękuje.