Egzamin pisemny z j. angielskiego – poziom rozszerzony

EGZAMINY PISEMNE

10 czerwca 2020 r. godz. 14:00

j. angielski – poziom rozszerzony

Sala nr 205

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1OLEJNIKJAKUBBWejście nr 4 – “szczyt”

Sala nr 207

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1ZARZYCKAMARTABWejście nr 4 – “szczyt”

Sala nr 208

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1CIESIELSKAMARTADWejście nr 1 – “główne”

Sala gimnastyczna – duża

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1BARTCZAKWERONIKADWejście nr 1 – “główne”
2BEDNARZDORIANCWejście nr 1 – “główne”
3BIAŁECKAJULIADWejście nr 1 – “główne”
4BIAŁEKJULIADWejście nr 1 – “główne”
5BIELAWSKAZOFIADWejście nr 1 – “główne”
6BOGUSŁAWSKAJULIACWejście nr 1 – “główne”
7BORTKIEWICZMARTADWejście nr 1 – “główne”
8CHOJNACKITYMOTEUSZDWejście nr 1 – “główne”
9DYTRYCHOSKARCWejście nr 1 – “główne”
10GIETKAZUZANNADWejście nr 1 – “główne”
11GNACIŃSKAOLIWIACWejście nr 1 – “główne”
12GRYCZKAMACIEJCWejście nr 1 – “główne”
13GRZYWACZNICOLASDWejście nr 1 – “główne”
14JACIUBEKWIKTORIADWejście nr 1 – “główne”
15JASIEKGABRIELADWejście nr 1 – “główne”
16JURSKAWERONIKADWejście nr 1 – “główne”
17KALISKAMONIKACWejście nr 1 – “główne”
18KOLANOMAJADWejście nr 1 – “główne”
19KOŁECKAMARTYNADWejście nr 1 – “główne”
20KORPUSAGATACWejście nr 1 – “główne”
21KUPNYKLAUDIADWejście nr 1 – “główne”
22MACHNIKMARTYNADWejście nr 1 – “główne”
23MILEWSKAMONIKADWejście nr 3 – “Orllik”
24MYLERKACPERDWejście nr 3 – “Orllik”
25NASKRĘTJAKUB1Wejście nr 3 – “Orllik”
26OLSZEWSKAJULIADWejście nr 3 – “Orllik”
27PRZYBYLSKAMONIKADWejście nr 3 – “Orllik”
28PUDŁONATALIADWejście nr 3 – “Orllik”
29SIERADZKAZUZANNADWejście nr 3 – “Orllik”
30SIKORAHUBERTCWejście nr 3 – “Orllik”
31SKOWROŃSKAJULIADWejście nr 3 – “Orllik”
32SMAGAMIŁOSZDWejście nr 3 – “Orllik”
33STANISZEWSKAJOANNACWejście nr 3 – “Orllik”
34SZWAJKOSZADRIANDWejście nr 3 – “Orllik”
35ŚMIGIELSKIMIKOŁAJCWejście nr 3 – “Orllik”
36TATARZYNMARTYNACWejście nr 3 – “Orllik”
37TOMCZUKMATEUSZCWejście nr 3 – “Orllik”
38TUSZYŃSKAMAGDALENADWejście nr 3 – “Orllik”
39UTKEKATARZYNADWejście nr 3 – “Orllik”
40WAJERNATALIADWejście nr 3 – “Orllik”
41WASĄGMARIACWejście nr 3 – “Orllik”
42WAWRZYNIAKDANIELCWejście nr 3 – “Orllik”
43WIŚNIEWSKAMARIACWejście nr 3 – “Orllik”
44WIŚNIEWSKAWIKTORIACWejście nr 3 – “Orllik”
45WYSOCKAZUZANNABWejście nr 3 – “Orllik”
46ZORENKONAZARDWejście nr 3 – “Orllik”

Sala gimnastyczna – mała

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1BŁAŻEJEWSKANATALIAAWejście nr 4 – “szczyt”
2CHOLEWAZUZANNAAWejście nr 4 – “szczyt”
3GROMOWSKAWIKTORIABWejście nr 4 – “szczyt”
4HEŁMINIAKMICHAŁAWejście nr 4 – “szczyt”
5HERNETOLIWIAAWejście nr 4 – “szczyt”
6KLUSEKOLIWIAAWejście nr 4 – “szczyt”
7KUŚMIEREKMICHAŁBWejście nr 4 – “szczyt”
8ŁUCZEJKOOLAFAWejście nr 4 – “szczyt”
9MACIOŁEKMICHALINAAWejście nr 4 – “szczyt”
10MALICKAALINAAWejście nr 4 – “szczyt”
11MAZUROWSKAGABRIELABWejście nr 4 – “szczyt”
12NIEMCZEWSKAKAMILAAWejście nr 4 – “szczyt”
13ONYŚKO-MAŚLANKAWIKTORIABWejście nr 4 – “szczyt”
14REDWAŃSKAJOANNABWejście nr 4 – “szczyt”
15RULIŃSKANATALIAAWejście nr 4 – “szczyt”
16RZEWUSKIMATEUSZBWejście nr 4 – “szczyt”
17SIEDLECKAJULIABWejście nr 4 – “szczyt”
18STRZYŻEWSKAMARTYNAAWejście nr 4 – “szczyt”
19SZYMAŃSKAEMILIAAWejście nr 4 – “szczyt”
20WĄSMICHAŁAWejście nr 4 – “szczyt”

Facebook
Facebook