Egzamin pisemny z j. angielskiego – poziom podstawowy

EGZAMINY PISEMNE

10 czerwca 2020 r. godz. 9:00

j. angielski – poziom podstawowy

Sala nr 205

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1CIESIELSKAMARTADWejście – „główne”

Sala nr 206

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1KUBICKAOLIWIAAWejście – „główne”
2NOWAKMICHALINACWejście – „główne”
3ZARZYCKAMARTABWejście – „główne”

Sala nr 207

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1OLEJNIKJAKUBBWejście nr 1 – „główne”

Sala nr 208

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1SMERLIŃSKAANGELIKAAWejście nr 1 – „główne”

Sala – DOM

MiejsceNazwiskoImięOddziałWejście
1GAIKMARTA1Dom

Sala gimnastyczna duża

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1ABDULGATERNASEEMAWejście nr 1 – „główne”
2BANAŚOLIWIABWejście nr 1 – „główne”
3BARCZAKMATEUSZBWejście nr 1 – „główne”
4BERENDPATRYKAWejście nr 1 – „główne”
5BŁAŻEJEWSKANATALIAAWejście nr 1 – „główne”
6BRZYCHCYAGNIESZKABWejście nr 1 – „główne”
7CEGIELSKAALEKSANDRABWejście nr 1 – „główne”
8CHOLEWAZUZANNAAWejście nr 1 – „główne”
9GROMOWSKAWIKTORIABWejście nr 1 – „główne”
10HEŁMINIAKMICHAŁAWejście nr 1 – „główne”
11HERNETOLIWIAAWejście nr 1 – „główne”
12HOFFMANNJAKUBBWejście nr 1 – „główne”
13ICIEKNATALIABWejście nr 1 – „główne”
14JANKOWSKIFRANCISZEKBWejście nr 1 – „główne”
15KLUGIEWICZMICHAŁBWejście nr 1 – „główne”
16KLUSEKOLIWIAAWejście nr 1 – „główne”
17KOŁAKOWSKAMARTYNABWejście nr 1 – „główne”
18KOŁODZIEJWIKTORIAAWejście nr 1 – „główne”
19KUBIŃSKAKAROLINABWejście nr 1 – „główne”
20KUKWIKTORIAAWejście nr 1 – „główne”
21KUŁAKKACPERBWejście nr 1 – „główne”
22KUŚMIEREKMICHAŁBWejście nr 1 – „główne”
23LASKOWSKAPAULINAAWejście nr 1 – „główne”
24ŁUCZEJKOOLAFAWejście nr 3 – „Orlik”
25MACIOŁEKMICHALINAAWejście nr 3 – „Orlik”
26MALICKAALINAAWejście nr 3 – „Orlik”
27MAZUROWSKAGABRIELABWejście nr 3 – „Orlik”
28MOROZHUBERTAWejście nr 3 – „Orlik”
29MYTYCHSTANISŁAWBWejście nr 3 – „Orlik”
30NIEMCZEWSKAKAMILAAWejście nr 3 – „Orlik”
31ONYŚKO-MAŚLANKAWIKTORIABWejście nr 3 – „Orlik”
32PILAROWSKAOLIWIAAWejście nr 3 – „Orlik”
33REDWAŃSKAJOANNABWejście nr 3 – „Orlik”
34RULIŃSKANATALIAAWejście nr 3 – „Orlik”
35RZEWUSKIMATEUSZBWejście nr 3 – „Orlik”
36SCHIEMANNKINGAAWejście nr 3 – „Orlik”
37SIEDLECKAJULIABWejście nr 3 – „Orlik”
38STRZYŻEWSKAMARTYNAAWejście nr 3 – „Orlik”
39SUCHARSKAPAULINAAWejście nr 3 – „Orlik”
40SYROCKANATALIABWejście nr 3 – „Orlik”
41SZYMAŃSKAEMILIAAWejście nr 3 – „Orlik”
42URBAŃSKAEWELINAAWejście nr 3 – „Orlik”
43WĄSMICHAŁAWejście nr 3 – „Orlik”
44WEKERWIKTORIABWejście nr 3 – „Orlik”
45WICIŃSKAKLAUDIAAWejście nr 3 – „Orlik”
46WOJTYNOWSKAAGATABWejście nr 3 – „Orlik”
47WRONECKAOLIWIAAWejście nr 3 – „Orlik”
48WYSOCKAZUZANNABWejście nr 3 – „Orlik”

Sala – gimnastyczna – mała

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1ANDRZEJEWSKANICOLECWejście nr 4 – „szczyt”
2BADOWSKAOLIWIACWejście nr 4 – „szczyt”
3BEDNARZDORIANCWejście nr 4 – „szczyt”
4BOGUSŁAWSKAJULIACWejście nr 4 – „szczyt”
5CICHOWSKASARACWejście nr 4 – „szczyt”
6DADOKMACIEJCWejście nr 4 – „szczyt”
7DYTRYCHOSKARCWejście nr 4 – „szczyt”
8GAPSKIDAWIDCWejście nr 4 – „szczyt”
9GNACIŃSKAOLIWIACWejście nr 4 – „szczyt”
10GRYCZKAMACIEJCWejście nr 4 – „szczyt”
11KALISKAMONIKACWejście nr 4 – „szczyt”
12KAŁUŻNYPAWEŁCWejście nr 4 – „szczyt”
13KARWECKALAURACWejście nr 4 – „szczyt”
14KASPRZYKOWSKAALEKSANDRACWejście nr 4 – „szczyt”
15KORPUSAGATACWejście nr 4 – „szczyt”
16LECHMICHAŁCWejście nr 4 – „szczyt”
17MÜLLERKRYSTIANCWejście nr 4 – „szczyt”
18PICZJULIACWejście nr 4 – „szczyt”
19SMOLEŃSKAKINGAA Wejście nr 4 – „szczyt”
20ZAWIERUSZYŃSKIDAMIANBWejście nr 4 – „szczyt”

Sala – Korytarz I piętro

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1GRZYWACZNICOLASDWejście nr 2 – „główne – prawa”
2JACIUBEKWIKTORIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
3JASIEKGABRIELADWejście nr 2 – „główne – prawa”
4KOLANOMAJADWejście nr 2 – „główne – prawa”
5KOŁECKAMARTYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
6KUPNYKLAUDIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
7MACHNIKMARTYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
8MILEWSKAMONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
9MYLERKACPERDWejście nr 2 – „główne – prawa”
10OLSZEWSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
11PRZYBYLSKAMONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
12PUDŁONATALIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
13SKOWROŃSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
14SMAGAMIŁOSZDWejście nr 2 – „główne – prawa”
15SZWAJKOSZADRIANDWejście nr 2 – „główne – prawa”
16TUSZYŃSKAMAGDALENADWejście nr 2 – „główne – prawa”
17UTKEKATARZYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
18WAJERNATALIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
19ZORENKONAZARDWejście nr 2 – „główne – prawa”

Sala – Świetlica

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1BARTCZAKWERONIKAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
2BIAŁECKAJULIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
3BIAŁEKJULIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
4BIELAWSKAZOFIAD Wejście nr 4 – „główne – lewa”
5BORTKIEWICZMARTAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
6CHOJNACKITYMOTEUSZD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
7GIETKAZUZANNAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
8SIKORAHUBERTC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
9STANISZEWSKAJOANNAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
10STEFAŃSKIOSKARC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
11SUCHARSKAKAROLINAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
12ŚMIGIELSKIMIKOŁAJC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
13TATARZYNMARTYNAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
14TOMCZUKMATEUSZC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
15WASĄGMARIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
16WAWRZYNIAKDANIELC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
17WIŚNIEWSKAMARIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
18WIŚNIEWSKAWIKTORIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
19ZAWIŚLAKKARINAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”

Facebook
Facebook