Dołącz do wolontariuszy kwestujących dla Ukrainy

Polski Czerwony Krzyż organizuje pomoc dla mieszkańców Ukrainy. Nasza szkoła również włączyła się w tę pomoc. Cały czas trwa zbiórka darów żywnościowych, środków sanitarno – higienicznych, materiałów opatrunkowych, koców, śpiworów itp.

Potrzebne są także środki pieniężne, dzięki którym możliwe jest wsparcie Ukraińców, którzy pozostali w swoim kraju, by walczyć, jak i osób, które przed wojną musiały uciekać do Polski. W związku z tym bydgoski oddział PCK zaplanował jutro 4 marca, w sobotę 5 marca oraz we wtorek 8 marca kwesty pieniężne na terenie naszego miasta. Zachęcam wszystkich uczniów do włączenia się w tę akcję. Szczegóły (miejsce i godzina zbiórki wolontariuszy) w linku: https://bydgoszcz.pck.pl/aktualnosc,33,dolacz_do_wolontariuszy_kwestujacych_dla_ukrainy.html

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego udziału w akcji do nauczycielki biologii Kamili Marchlewicz (osobiście lub wysyłając wiadomość w dzienniku elektronicznym), bądź bezpośrednio do siedziby PCK do pani Marii Kapuścińskiej pod numer telefonu 52 322 55 68. Ponadto osoby niepełnoletnie muszą posiadać napisaną odręcznie zgodę rodziców na udział w akcji.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!