Nominacja dla szkoły i nauczyciela w Plebiscycie Edukacyjnym

Z przyjemnością informuję, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzony przez „Gazetę Pomorską”, „Express Bydgoski” i „Nowości – Dziennik Toruński”. Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymała także pracująca w naszym liceum

p. prof. Agnieszka Wandachowicz,

która od wielu lat z ogromnym zaangażowaniem wprowadza swoich uczniów w zawiły świat matematyki.

Głosowanie w plebiscycie trwa do 30 listopada br. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.pomorska.pl/nauczyciel

Aby zagłosować, należy wysłać sms na nr 72355 o treści JBT.2

Liczymy na głosy całej społeczności szkolnej ;-).