Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zebrania z rodzicami oraz „drzwi otwarte”

4 stycznia, 2023

04 stycznia 2023 (środa,  godz. 15:15)

Wystawienie przewidywanych ocen z zajęć edukacyjnych i przewidywanych ocen zachowania  (poinformowanie uczniów przez nauczycieli danego przedmiotu).

Poinformowanie rodziców uczniów lub prawnych opiekunów o przewidywanych dla nich wszystkich ocenach z zajęć edukacyjnych oraz wszystkich ocenach zachowania.

04  stycznia 2023 (środa,  godz. 17:00)

Klasowe zebrania z rodzicami oraz „drzwi otwarte” dla wszystkich klas
(godz. 17:00).

  1. Zebrania z wychowawcami klas godz.17:00-17:30.
  2. Spotkania nauczycielami uczącymi w klasach– godz. 17:30-19:00.
    (przekazanie informacji o maturalnym)

Dyżury nauczycieli odbywają się w następujących salach:

Klasa Nazwisko Imię Przedmiot Sala
1a Łuszczyna Karolina j. angielski 25 (do godz. 17:30)
1b Kowalczyk Małgorzata historia, wos 27
1c Lipska Agata j. niemiecki 23 (do godz. 17:30)
1d Jasińska Magdalena geografia 217
1e Twaróg-Sentkowska Daria pedagog 24 (do godz. 17:30)
2a Kowalczyk Iwona biologia 113
2b Skrzypek Łukasz wf 213 (do godz. 17:30)
2c Stasik Adam historia, wos 103
2d Włodarczyk Marcin wf 215 (do godz. 17:30)
3a Nowatkowska Katarzyna j. polski 106
3b Arke Aleksandra j. polski 107
3c Borkowska Joanna j. angielski 207
3d Ziorkowska Anna matematyka, edb 208
4a Bulińska Anna chemia 201
4b Chełmowska-Chruszczewska Marzena j. polski 105
4c Pietrzak Dominika j. polski 104
4d Grynienko Rafał j. angielski 26 (do godz. 17:30)
  Bulińska Anna chemia 201
  Burczyk Grażyna biologia 116
  Fryca Agata j. łaciński, biblioteka 03
  Gluba Anna j. rosyjski 05
  Grynienko Rafa j. angielski 01 (od godz. 17:30)
  fizyka 213 (od godz. 17:30)
  Jasiecka Beata j. angielski 07
  Jasińska Magdalena geografia 217
  Kowalczyk Małgorzata historia, wos 27
  Krajewska Aurelia wf 7
  Kumkowska Małgorzata historia, wos 23 (od godz. 17:30)
  Kwaśniewicz Krzysztof religia pokój naucz.
  Lipska Agata j. niemiecki 22 (od godz. 17:30)
  Łuszczyna Karolina j. angielski 218 (od godz. 17:30)
  Halliop-Dyhid Magdalena chemia pokój naucz.
  Olszewska Joanna j. angielski 25 (od godz. 17:30)
  Paradowski Piotr Informatyka 102
  Skrzypek Łukasz wf 7
  Wandachowicz Agnieszka matematyka 205
  Wardzinska Izabela j. niemiecki pokój naucz.
  Włodarczyk Marcin wf 7 (od godz. 17:30)
  Włódarczak Barbara Matematyka 206
  Wojtczak-Fajga Anna j. rosyjski, pp 26 (od godz. 17:30)
  Wysocka Olga j. niemiecki 215 (od godz. 17:30)
  Zielińska Joanna j. angielski 24 (od godz. 17:30)

Szczegóły

Data:
4 stycznia, 2023