Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Klasowe zebrania z rodzicami oraz „drzwi otwarte”

5 kwietnia, 2023

Do 05  kwietnia 2023 (środa)

Poinformowanie uczniów klas czwartych liceum  lub ich rodziców (prawnych opiekunów) o przewidywanych dla nich wszystkich ocenach z zajęć edukacyjnych oraz wszystkich ocenach zachowania.

05 kwietnia 2023 (środa, 17:00)

Klasowe zebrania z rodzicami oraz „drzwi otwarte” dla klas czwartych liceum (godz. 17:00).
Zebrania z wychowawcami klas czwartych liceum – godz.17:00-17:30.
Spotkania z nauczycielami uczącymi w klasach czwartych liceum
godz. 17:30-19:00

Dyżury nauczycieli odbywają się w następujących salach:

Klasa Nazwisko Imię Przedmiot Sala
4a Bulińska Anna chemia 201
4b Chełmowska-Chruszczewska Marzena j. polski 105
4c Pietrzak Dominika j. polski 104
4d Grynienko Rafał j. angielski 26 (do godz. 17:30)
  Borkowska Joanna j. angielski 207
  Fryca Agata j. łaciński, biblioteka 03
  Gluba Anna j. rosyjski 05
  Grynienko Rafa j. angielski 01 (od godz. 17:30)
  Zaborowska
Kacprzak
Joanna
Małgorzata
fizyka 213 (od godz. 17:30)
  Jasińska Magdalena geografia 217
  Jasińska Magdalena geografia 217
  Kowalczyk Małgorzata historia, wos 27
  Kowalczyk Iwona biologia 113
  Kowalczyk Małgorzata historia, wos 27
  Krajewska Aurelia wf 7
  Kumkowska Małgorzata historia, wos 23 (od godz. 17:30)
  Kwaśniewicz Krzysztof religia pokój naucz.
  Lipska Agata j. niemiecki 23 (do godz. 17:30)
  Lipska Agata j. niemiecki 22 (od godz. 17:30)
  Łuszczyna Karolina j. angielski 25 (do godz. 17:30)
  Łuszczyna Karolina j. angielski 218 (od godz. 17:30)
  Halliop-Dyhid Magdalena chemia pokój naucz.
  Nowatkowska Katarzyna j. polski 106
  Olszewska Joanna j. angielski 25 (od godz. 17:30)
  Paradowski Piotr Informatyka 102
  Skrzypek Łukasz wf 213 (do godz. 17:30)
  Skrzypek Łukasz wf 7
  Stasik Adama historia, wos, wok 103
  Twaróg-Sentkowska Daria pedagog 24 (do godz. 17:30)
  Wandachowicz Agnieszka matematyka 205
  Wardzinska Izabela j. niemiecki pokój naucz.
  Włodarczyk Marcin wf 215 (do godz. 17:30)
  Włodarczyk Marcin wf 7 (od godz. 17:30)
  Włódarczak Barbara Matematyka 206
  Wojtczak-Fajga Anna j. rosyjski, pp 26 (od godz. 17:30)
  Wysocka Olga j. niemiecki 215 (od godz. 17:30)
  Ziorkowska Anna matematyka, edb 208

Szczegóły

Data:
5 kwietnia, 2023