Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Klasowe zebrania z rodzicami oraz „drzwi otwarte”

7 czerwca, 2023

 7 czerwca 2023 (środa)

Poinformowanie rodziców uczniów klas pierwszych, drugich i  trzecich liceum lub prawnych opiekunów o przewidywanych dla nich wszystkich ocenach  z zajęć edukacyjnych oraz o przewidywanych dla nich wszystkich ocenach zachowania.

Klasowe zebrania z rodzicami oraz „drzwi otwarte” dla klas pierwszych, drugich i  trzecich liceum  (godz. 17:00).

  1. Zebrania z wychowawcami klas pierwszych, drugich i trzecich liceum
    – godz.17:00-17:30
  2. Spotkania nauczycielami uczącymi klas pierwszych, drugich i  trzecich liceum
    – godz. 17:30-19:00
Klasa Nazwisko Imię Przedmiot Sala
1a Łuszczyna Karolina j. angielski 25 (do godz. 17:30)
1b Kowalczyk Małgorzata historia, wos 27
1c Lipska Agata j. niemiecki 23 (do godz. 17:30)
1d Jasińska Magdalena geografia 217
1e Twaróg-Sentkowska Daria pedagog 24 (do godz. 17:30)
2a Kowalczyk Iwona biologia 113
2b Skrzypek Łukasz wf 213 (do godz. 17:30)
2c Stasik Adam historia, wos 103
2d Włodarczyk Marcin wf 215 (do godz. 17:30)
3a Nowatkowska Katarzyna j. polski 106
3b Arke Aleksandra j. polski 107
3c Borkowska Joanna j. angielski 207
3d Ziorkowska Anna matematyka, edb 208
  Bulińska Anna chemia 201
  Burczyk Grażyna biologia 116
  Chełmowska-Chruszczewska Marzena j. polski 105
  Fryca Agata j. łaciński, biblioteka 03
  Gluba Anna j. rosyjski 05
  Grynienko Rafał j. angielski 01
  Pietrzak Dominika j. polski 104
  Zaborowska
Kacprzak
Joanna
Małgorzata
fizyka 213 (od godz. 17:30)
  Jasiecka Beata j. angielski 07
  Jasińska Magdalena geografia 217
  Kowalczyk Małgorzata historia, wos 27
  Krajewska Aurelia wf 7
  Kumkowska Małgorzata historia, wos 23 (od godz. 17:30)
  Kwaśniewicz Krzysztof religia pokój naucz.
  Lipska Agata j. niemiecki 22 (od godz. 17:30)
  Łuszczyna Karolina j. angielski 218 (od godz. 17:30)
  Halliop-Dyhid Magdalena chemia pokój naucz.
  Olszewska Joanna j. angielski 25 (od godz. 17:30)
  Paradowski Piotr Informatyka 102
  Skrzypek Łukasz wf 7
  Wandachowicz Agnieszka matematyka 205
  Wardzinska Izabela j. niemiecki pokój naucz.
  Włodarczyk Marcin wf 7 (od godz. 17:30)
  Włódarczak Barbara Matematyka 206
  Wojtczak-Fajga Anna j. rosyjski, pp 26
  Wysocka Olga j. niemiecki 215 (od godz. 17:30)
  Zielińska Joanna j. angielski 24 (od godz. 17:30)

Szczegóły

Data:
7 czerwca, 2023