Egzamin pisemny z matematyki – poziom podstawowy

EGZAMINY PISEMNE

9 czerwca 2020 r. godz. 9:00

matematyka – poziom podstawowy

Sala nr 205

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1OLEJNIKJAKUBBWejście nr 1 – „główne”

Sala nr 206

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1KUBICKAOLIWIAAWejście nr 1 – „główne”
2NOWAKMICHALINACWejście nr 1 – „główne”
3ZARZYCKAMARTABWejście nr 1 – „główne”

Sala nr 207

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1CIESIELSKAMARTADWejście nr 1 – „główne”

Sala nr 208

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1SMERLIŃSKAANGELIKAAWejście nr 1 -„główne”

Sala gimnastyczna duża

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1ABDULGATERNASEEMAWejście nr 1 – „główne”
2BANAŚOLIWIABWejście nr 1 – „główne”
3BARCZAKMATEUSZBWejście nr 1 – „główne”
4BERENDPATRYKAWejście nr 1 – „główne”
5BŁAŻEJEWSKANATALIAAWejście nr 1 – „główne”
6BRZYCHCYAGNIESZKABWejście nr 1 – „główne”
7CEGIELSKAALEKSANDRABWejście nr 1 – „główne”
8CHOLEWAZUZANNAAWejście nr 1 – „główne”
9GROMOWSKAWIKTORIABWejście nr 1 – „główne”
10HEŁMINIAKMICHAŁAWejście nr 1 – „główne”
11HERNETOLIWIAAWejście nr 1 – „główne”
12HOFFMANNJAKUBBWejście nr 1 – „główne”
13ICIEKNATALIABWejście nr 1 – „główne”
14JANKOWSKIFRANCISZEKBWejście nr 1 – „główne”
15KLUGIEWICZMICHAŁBWejście nr 1 – „główne”
16KLUSEKOLIWIAAWejście nr 1 – „główne”
17KOŁAKOWSKAMARTYNABWejście nr 1 – „główne”
18KOŁODZIEJWIKTORIAAWejście nr 1 – „główne”
19KUBIŃSKAKAROLINABWejście nr 1 – „główne”
20KUKWIKTORIAAWejście nr 1 – „główne”
21KUŁAKKACPERBWejście nr 1 – „główne”
22KUŚMIEREKMICHAŁBWejście nr 1 – „główne”
23LASKOWSKAPAULINAAWejście nr 1 – „główne”
24ŁUCZEJKOOLAFAWejście nr 3 – „Orlik”
25MACIOŁEKMICHALINAAWejście nr 3 – „Orlik”
26MALICKAALINAAWejście nr 3 – „Orlik”
27MAZUROWSKAGABRIELABWejście nr 3 – „Orlik”
28MOROZHUBERTAWejście nr 3 – „Orlik”
29MYTYCHSTANISŁAWBWejście nr 3 – „Orlik”
30NIEMCZEWSKAKAMILAAWejście nr 3 – „Orlik”
31ONYŚKO-MAŚLANKAWIKTORIABWejście nr 3 – „Orlik”
32PILAROWSKAOLIWIAAWejście nr 3 – „Orlik”
33REDWAŃSKAJOANNABWejście nr 3 – „Orlik”
34RULIŃSKANATALIAAWejście nr 3 – „Orlik”
35RZEWUSKIMATEUSZBWejście nr 3 – „Orlik”
36SCHIEMANNKINGAAWejście nr 3 – „Orlik”
37SIEDLECKAJULIABWejście nr 3 – „Orlik”
38STANKIEWICZIGABWejście nr 3 – „Orlik”
39STRZYŻEWSKAMARTYNAAWejście nr 3 – „Orlik”
40SUCHARSKAPAULINAAWejście nr 3 – „Orlik”
41SYROCKANATALIABWejście nr 3 – „Orlik”
42SZYMAŃSKAEMILIAAWejście nr 3 – „Orlik”
43URBAŃSKAEWELINAAWejście nr 3 – „Orlik”
44WĄSMICHAŁAWejście nr 3 – „Orlik”
45WEKERWIKTORIABWejście nr 3 – „Orlik”
46WICIŃSKAKLAUDIAAWejście nr 3 – „Orlik”
47WOJTYNOWSKAAGATABWejście nr 3 – „Orlik”
48WRONECKAOLIWIAAWejście nr 3 – „Orlik”

Sala gimnastyczna mała

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1ANDRZEJEWSKANICOLECWejście nr 4 – „szczyt”
2BADOWSKAOLIWIACWejście nr 4 – „szczyt”
3BEDNARZDORIANCWejście nr 4 – „szczyt”
4BOGUSŁAWSKAJULIACWejście nr 4 – „szczyt”
5CICHOWSKASARACWejście nr 4 – „szczyt”
6DADOKMACIEJCWejście nr 4 – „szczyt”
7DYTRYCHOSKARCWejście nr 4 – „szczyt”
8GAPSKIDAWIDCWejście nr 4 – „szczyt”
9GNACIŃSKAOLIWIACWejście nr 4 – „szczyt”
10GRYCZKAMACIEJCWejście nr 4 – „szczyt”
11KALISKAMONIKACWejście nr 4 – „szczyt”
12KAŁUŻNYPAWEŁCWejście nr 4 – „szczyt”
13KARWECKALAURACWejście nr 4 – „szczyt”
14KASPRZYKOWSKAALEKSANDRACWejście nr 4 – „szczyt”
15KORPUSAGATACWejście nr 4 – „szczyt”
16LECHMICHAŁCWejście nr 4 – „szczyt”
17MÜLLERKRYSTIANCWejście nr 4 – „szczyt”
18SMOLEŃSKAKINGAA Wejście nr 4 – „szczyt”
19WYSOCKAZUZANNABWejście nr 4 – „szczyt”
20ZAWIERUSZYŃSKIDAMIANBWejście nr 4 – „szczyt”

Sala – Korytarz I piętro

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1JURSKAWERONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
2KOLANOMAJADWejście nr 2 – „główne – prawa”
3KOŁECKAMARTYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
4KOZŁOWSKAOLGADWejście nr 2 – „główne – prawa”
5KUPNYKLAUDIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
6ŁUKIEWSKIWALDEMAR1Wejście nr 2 – „główne – prawa”
7MACHNIKMARTYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
8MILEWSKAMONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
9MYLERKACPERDWejście nr 2 – „główne – prawa”
10NOWACZYK-JERMAKKARINA1Wejście nr 2 – „główne – prawa”
11OLSZEWSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
12PACANOWSKAMONIKA1Wejście nr 2 – „główne – prawa”
13PRZYBYLSKAMONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
14PUDŁONATALIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
15SIERADZKAZUZANNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
16SKOWROŃSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
17SMAGAMIŁOSZDWejście nr 2 – „główne – prawa”
18SOCHACZEWSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
19SZWAJKOSZADRIANDWejście nr 2 – „główne – prawa”
20TUSZYŃSKAMAGDALENADWejście nr 2 – „główne – prawa”
21UTKEKATARZYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
22WAJERNATALIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
23ZORENKONAZARDWejście nr 2 – „główne – prawa”

Sala – Świetlica

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1BARTCZAKWERONIKAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
2BIAŁECKAJULIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
3BIAŁEKJULIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
4BIELAWSKAZOFIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
5BORTKIEWICZMARTAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
6CHOJNACKITYMOTEUSZD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
7GIETKAZUZANNAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
8GRZYWACZNICOLASD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
9JACIUBEKWIKTORIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
10JASIEKGABRIELAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
11PICZJULIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
12SIKORAHUBERTC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
13STANISZEWSKAJOANNAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
14STEFAŃSKIOSKARC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
15SUCHARSKAKAROLINAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
16ŚMIGIELSKIMIKOŁAJC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
17TATARZYNMARTYNAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
18TOMCZUKMATEUSZC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
19WASĄGMARIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
20WAWRZYNIAKDANIELC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
21WIŚNIEWSKAMARIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
22WIŚNIEWSKAWIKTORIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
23ZAWIŚLAKKARINAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
Facebook
Facebook