Egzamin pisemny z j. polskiego – próbny

Przedmiot: polski (matura próbna)
Sala nr 208
15 stycznia 2020 r. godz.09:45
Poziom egzaminu: podstawowy
Nr Nazwisko Imię Oddział
1 Abdulgater Naseem A
2 Berend Patryk A
3 Błażejewska Natalia A
4 Cholewa Zuzanna A
5 Hełminiak Michał A
6 Hernet Oliwia A
7 Klusek Oliwia A
8 Kołodziej Wiktoria A
9 Kubicka Oliwia A
10 Kuk Wiktoria A
11 Laskowska Paulina A
12 Łuczejko Olaf A
13 Maciołek Michalina A
14 Malicka Alina A
15 Moroz Hubert A
16 Niemczewska Kamila A
17 Pilarowska Oliwia A
18 Rulińska Natalia A
19 Schiemann Kinga A
20 Smerlińska Angelika A
Przedmiot: polski (matura próbna)
Sala nr 207
15 stycznia 2020 r. godz.09:45
Poziom egzaminu:  podstawowy
Nr Nazwisko Imię Oddział
1 Smoleńska Kinga A
2 Strzyżewska Martyna A
3 Sucharska Paulina A
4 Szymańska Emilia A
5 Urbańska Ewelina A
6 Wąs Michał A
7 Wicińska Klaudia A
8 Wronecka Oliwia A
9 Staniszewska Joanna C
10 Stefański Oskar C
11 Sucharska Karolina C
12 Śmigielski Mikołaj C
13 Tatarzyn Martyna C
14 Tomczuk Mateusz C
15 Wasąg Maria C
16 Wawrzyniak Daniel C
17 Wiśniewska Maria C
18 Wiśniewska Wiktoria C
19 Zawiślak Karina C
Przedmiot: polski (matura próbna)
Sala nr 206
15 stycznia 2020 r. godz.09:45
Poziom egzaminu: podstawowy 
Nr Nazwisko Imię Oddział
1 Andrzejewska Nicole C
2 Badowska Oliwia C
3 Bednarz Dorian C
4 Bogusławska Julia C
5 Cichowska Sara C
6 Dadok Maciej C
7 Dytrych Oskar C
8 Gapski Dawid C
9 Gnacińska Oliwia C
10 Gryczka Maciej C
11 Kaliska Monika C
12 Kałużny Paweł C
13 Karwecka Laura C
14 Kasprzykowska Aleksandra C
15 Korpus Agata C
16 Lech Michał C
17 Müller Krystian C
18 Nowak Michalina C
19 Picz Julia C
20 Sikora Hubert C
Przedmiot: polski (matura próbna)
Sala nr 205
15 stycznia 2020 r. godz.09:45
Poziom egzaminu: podstawowy
Nr Nazwisko Imię Oddział
1 Banaś Oliwia B
2 Barczak Mateusz B
3 Brzychcy Agnieszka B
4 Cegielska Aleksandra B
5 Hoffmann Jakub B
6 Iciek Natalia B
7 Jankowski Franciszek B
8 Klugiewicz Michał B
9 Kołakowska Martyna B
10 Kubińska Karolina B
11 Kułak Kacper B
12 Kuśmierek Michał B
13 Manikowski Mikołaj B
14 Mazurowska Gabriela B
15 Mytych Stanisław B
16 Olejnik Jakub B
17 Onyśko-Maślanka Wiktoria B
18 Redwańska Joanna B
19 Rzewuski Mateusz B
20 Siedlecka Julia B
Przedmiot: polski (matura próbna)
Sala nr 201
15 stycznia 2020 r. godz.09:45
Poziom egzaminu: podstawowy
Nr Nazwisko Imię Oddział
1 Bartczak Weronika D
2 Białecka Julia D
3 Białek Julia D
4 Bielawska Zofia D
5 Bortkiewicz Marta D
6 Chojnacki Tymoteusz D
7 Ciesielska Marta D
8 Gietka Zuzanna D
9 Grzywacz Nicolas D
10 Jaciubek Wiktoria D
11 Jasiek Gabriela D
12 Jurska Weronika D
13 Kolano Maja D
14 Kołecka Martyna D
15 Kozłowska Olga D
16 Kupny Klaudia D
17 Machnik Martyna D
18 Milewska Monika D
19 Myler Kacper D
20 Olszewska Julia D
Przedmiot: polski (matura próbna)
Sala nr 215
15 stycznia 2020 r. godz.09:45
Poziom egzaminu: podstawowy
Nr Nazwisko Imię Oddział
1 Stankiewicz Iga B
2 Syrocka Natalia B
3 Walicki Mariusz B
4 Weker Wiktoria B
5 Wojtynowska Agata B
6 Wysocka Zuzanna B
7 Zarzycka Marta B
8 Zawieruszyński Damian B
9 Przybylska Monika D
10 Pudło Natalia D
11 Sieradzka Zuzanna D
12 Skowrońska Julia D
13 Smaga Miłosz D
14 Sochaczewska Julia D
15 Szwajkosz Adrian D
16 Tuszyńska Magdalena D
17 Utke Katarzyna D
18 Wajer Natalia D
19 Zorenko Nazar D
Facebook
Facebook