Egzamin pisemny z j. polskiego – poziom podstawowy

EGZAMINY PISEMNE

8 czerwca 2020 r. godz. 9:00

j. polski – poziom podstawowy

Sala nr 205

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1OLEJNIKJAKUBBWejście nr 1 – „główne”

Sala nr 206

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1KUBICKAOLIWIAAWejście nr 1 – „główne”
2NOWAKMICHALINACWejście nr 1 – „główne”
3ZARZYCKAMARTABWejście nr 1 – „główne”

Sala nr 207

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1CIESIELSKAMARTADWejście nr 1 – „główne”

Sala n 208

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1SMERLIŃSKAANGELIKAAWejście nr 1 – „główne”

Sala gimnastyczna duża

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1ABDULGATERNASEEMA Wejście nr 1 – „główne”
2BANAŚOLIWIAB Wejście nr 1 – „główne”
3BARCZAKMATEUSZB Wejście nr 1 – „główne”
4BERENDPATRYKA Wejście nr 1 – „główne”
5BŁAŻEJEWSKANATALIAA Wejście nr 1 – „główne”
6BRZYCHCYAGNIESZKAB Wejście nr 1 – „główne”
7CEGIELSKAALEKSANDRAB Wejście nr 1 – „główne”
8CHOLEWAZUZANNAA Wejście nr 1 – „główne”
9GROMOWSKAWIKTORIAB Wejście nr 1 – „główne”
10HEŁMINIAKMICHAŁA Wejście nr 1 – „główne”
11HERNETOLIWIAA Wejście nr 1 – „główne”
12HOFFMANNJAKUBB Wejście nr 1 – „główne”
13ICIEKNATALIAB Wejście nr 1 – „główne”
14JANKOWSKIFRANCISZEKBWejście nr 1 – „główne”
15KLUGIEWICZMICHAŁBWejście nr 1 – „główne”
16KLUSEKOLIWIAAWejście nr 1 – „główne”
17KOŁAKOWSKAMARTYNABWejście nr 1 – „główne”
18KOŁODZIEJWIKTORIAAWejście nr 1 – „główne”
19KUBIŃSKAKAROLINABWejście nr 1 – „główne”
20KUKWIKTORIAAWejście nr 1 – „główne”
21KUŁAKKACPERBWejście nr 1 – „główne”
22KUŚMIEREKMICHAŁBWejście nr 1 – „główne”
23LASKOWSKAPAULINAAWejście nr 1 – „główne”
24ŁUCZEJKOOLAFAWejście nr 3 – „Orlik”
25MACIOŁEKMICHALINAAWejście nr 3 – „Orlik”
26MALICKAALINAAWejście nr 3 – „Orlik”
27MAZUROWSKAGABRIELABWejście nr 3 – „Orlik”
28MOROZHUBERTAWejście nr 3 – „Orlik”
29MYTYCHSTANISŁAWBWejście nr 3 – „Orlik”
30NIEMCZEWSKAKAMILAAWejście nr 3 – „Orlik”
31ONYŚKO-MAŚLANKAWIKTORIABWejście nr 3 – „Orlik”
32PILAROWSKAOLIWIAAWejście nr 3 – „Orlik”
33REDWAŃSKAJOANNABWejście nr 3 – „Orlik”
34RULIŃSKANATALIAAWejście nr 3 – „Orlik”
35RZEWUSKIMATEUSZBWejście nr 3 – „Orlik”
36SCHIEMANNKINGAAWejście nr 3 – „Orlik”
37SIEDLECKAJULIABWejście nr 3 – „Orlik”
38STANKIEWICZIGABWejście nr 3 – „Orlik”
39STRZYŻEWSKAMARTYNAAWejście nr 3 – „Orlik”
40SUCHARSKAPAULINAAWejście nr 3 – „Orlik”
41SYROCKANATALIABWejście nr 3 – „Orlik”
42SZYMAŃSKAEMILIAAWejście nr 3 – „Orlik”
43URBAŃSKAEWELINAAWejście nr 3 – „Orlik”
44WĄSMICHAŁAWejście nr 3 – „Orlik”
45WEKERWIKTORIABWejście nr 3 – „Orlik”
46WICIŃSKAKLAUDIAAWejście nr 3 – „Orlik”
47WOJTYNOWSKAAGATABWejście nr 3 – „Orlik”
48WRONECKAOLIWIAAWejście nr 3 – „Orlik”

Sala gimnastyczna mała

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1ANDRZEJEWSKANICOLECWejście nr 4 -„szczyt”
2BADOWSKAOLIWIACWejście nr 4 -„szczyt”
3BEDNARZDORIANCWejście nr 4 -„szczyt”
4BOGUSŁAWSKAJULIACWejście nr 4 -„szczyt”
5CICHOWSKASARACWejście nr 4 -„szczyt”
6DADOKMACIEJCWejście nr 4 -„szczyt”
7DYTRYCHOSKARCWejście nr 4 -„szczyt”
8GAPSKIDAWIDCWejście nr 4 -„szczyt”
9GNACIŃSKAOLIWIACWejście nr 4 -„szczyt”
10GRYCZKAMACIEJCWejście nr 4 -„szczyt”
11KALISKAMONIKACWejście nr 4 -„szczyt”
12KAŁUŻNYPAWEŁCWejście nr 4 -„szczyt”
13KARWECKALAURACWejście nr 4 -„szczyt”
14KASPRZYKOWSKAALEKSANDRACWejście nr 4 -„szczyt”
15KORPUSAGATACWejście nr 4 -„szczyt”
16LECHMICHAŁCWejście nr 4 -„szczyt”
17MÜLLERKRYSTIANCWejście nr 4 -„szczyt”
18SMOLEŃSKAKINGAA Wejście nr 4 -„szczyt”
19WYSOCKAZUZANNABWejście nr 4 -„szczyt”
20ZAWIERUSZYŃSKIDAMIANBWejście nr 4 -„szczyt”

Sala – Korytarz I piętro

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1JASIEKGABRIELADWejście nr 2 – „główne – prawa”
2JURSKAWERONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
3KOLANOMAJADWejście nr 2 – „główne – prawa”
4KOŁECKAMARTYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
5KOZŁOWSKAOLGADWejście nr 2 – „główne – prawa”
6KUPNYKLAUDIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
7MACHNIKMARTYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
8MILEWSKAMONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
9MYLERKACPERDWejście nr 2 – „główne – prawa”
10OLSZEWSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
11PRZYBYLSKAMONIKADWejście nr 2 – „główne – prawa”
12PUDŁONATALIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
13SIERADZKAZUZANNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
14SKOWROŃSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
15SMAGAMIŁOSZDWejście nr 2 – „główne – prawa”
16SOCHACZEWSKAJULIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
17SZWAJKOSZADRIANDWejście nr 2 – „główne – prawa”
18TUSZYŃSKAMAGDALENADWejście nr 2 – „główne – prawa”
19UTKEKATARZYNADWejście nr 2 – „główne – prawa”
20WAJERNATALIADWejście nr 2 – „główne – prawa”
21ZORENKONAZARDWejście nr 2 – „główne – prawa”

Sala – Świetlica

NrNazwiskoImięOddziałWejście
1BARTCZAKWERONIKAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
2BIAŁECKAJULIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
3BIAŁEKJULIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
4BIELAWSKAZOFIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
5BORTKIEWICZMARTAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
6CHOJNACKITYMOTEUSZD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
7GIETKAZUZANNAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
8GRZYWACZNICOLASD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
9JACIUBEKWIKTORIAD Wejście nr 5  – „główne – lewa”
10PICZJULIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
11SIKORAHUBERTC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
12STANISZEWSKAJOANNAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
13STEFAŃSKIOSKARC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
14SUCHARSKAKAROLINAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
15ŚMIGIELSKIMIKOŁAJC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
16TATARZYNMARTYNAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
17TOMCZUKMATEUSZC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
18WASĄGMARIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
19WAWRZYNIAKDANIELC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
20WIŚNIEWSKAMARIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
21WIŚNIEWSKAWIKTORIAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
22ZAWIŚLAKKARINAC Wejście nr 5  – „główne – lewa”
Facebook
Facebook