| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
XXII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku | Karska Paulina
| 1-3G;1-3b | 2007_2010 | Finalista | Krutnik Róża
|
Nowaczyk Jagoda
| 1-3G | 2004_2007 | Finalista | Krutnik Róża
|
|
XXII Ogólnopolski Konkurs Literacki - kategoria proza | Gluza Marianna
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Laureat | Gozdek Lucyna
|
|
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny | Gluza Marianna
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Finalista | Gozdek Lucyna
|
|
Wojewódzki Konkurs Literacki | Paprocki Artur
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Własnego Autorstwa | Jankowska Patrycja
| 1-3G | 2005_2008 | Laureat II miejsca | Krutnik Róża
|
|
Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji K. K. Baczyńskiego | Andrysiak Agnieszka
| 1-3d | 2005_2008 | Wyróżnienie | Świtalska-Delikta Izabela
|
|
Międzyszkolny konkurs ortograficzny "Diamentowe Pióro" | Łukaszewska Ewa
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Międzyszkolny Konkurs na recenzję literacką: "Książka - ogród noszony w kieszeni" | Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Laureat I miejsca | Świtalska-Delikta Izabela
|
Kłosiński Krzysztof
| 1-3c | 2004_2007 | Laureat III miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs na recenzję literacką | Trzcinska Justyna
| 1-3G;1-3d | 2001_2007 | Laureat II miejsca | Gozdek Lucyna
|
|
Międzyszkolny konkurs na interpretację wybranego dzieła C. K. Norwida | Nawrocka Katarzyna
| 1-3c | 2004_2007 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny konkurs literacki "Młode Talenty" | Rezmer Marta
| 1-3d | 2005_2008 | Wyróżnienie | Świtalska-Delikta Izabela
|
|
Międzyszkolny konkurs literacki "Jan Paweł II Wielki - kartka z pamiętnika" | Nowaczyk Jagoda
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Międzyszkolny Konkurs "Wał Pomorski w obrazie i słowie" | Łukaszewska Ewa
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Międzyszkolny konkurs "Patron ulicy moim autorem" | Dzięcioł Kazimierz
| 1-3G | 2004_2007 | Laureat I miejsca | Krutnik Róża
|
Nawrocka Katarzyna
| 1-3c | 2004_2007 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
Podemska Patrycja
| 1-3c | 2004_2007 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
Soliński Joachim
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Miejski Konkurs Literacki nt. "List do palących Rodziców - Mamo! Tato! Nie pal ..." | Jankowska Ewelina
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Siwicka Małgorzata
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Wojtczak Patrycja
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Miejski Konkurs Gimnazjalny "Almanach bydgoski - ulice pamiąci" | Barska Agnieszka
| 1-3G | 2003_2006 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Jasiecki Jakub
| 1-3c | 2003_2006 | Laureat I miejsca | Gozdek Lucyna
|
Majda Kamila
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Olszewska Emila
| 1-3G | 2003_2006 | Laureat II miejsca | Gozdek Lucyna
|
Symonowicz Klaudia
| 1-3G | 2003_2006 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Miejski Konkurs Gimnazjalny "Swego nie znacie ..." | Barska Agnieszka
| 1-3G | 2003_2006 | Laureat I miejsca | Gozdek Lucyna
|
Makarewicz Cezary
| 1-3G | 2003_2006 | Laureat III miejsca | Gozdek Lucyna
|
|
Miejski Konkurs dot. patronów bydgoskich ulic | Gorecka Georgina
| 1-3G;1-3d | 2001_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Nowicka Katarzyna
| 1-3c | 2005_2008 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Wojtczak Patrycja
| 1-3d | 2004_2007 | II miejsce | Gozdek Lucyna
|
|
Konkurs plastyczny "Jan Paweł II Wielki" | Redos Agata
| 1-3G | 2005_2008 | Laureat III miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs Literacki (na utwór poetycki lub prozatorski) "Pan Twardowski sławny Mistrz Czarnoksiąski w Bydgoszczy bywał" | Listowiec Zuzanna
| 1-3c | 2004_2007 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Własnej | Gluza Marianna
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Laureat I miejsca | Gozdek Lucyna
|
Kieraj Paula
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
IV Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski "Proza jak Poezja" | Gaca Małgorzata
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
I Miejski Ogólnoszkolny Festiwal Literatury i Sztuki Science Fiction i Fantasy â konkurs literacki | Dreier Lucyna
| 1-3e | 2004_2007 | Laureat I miejsca | Chełmowska-Chruszczewska Marzena
|
Lisowski Damian
| 1-3c | 2004_2007 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Nowicka Katarzyna
| 1-3c | 2005_2008 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych | Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Laureat II miejsca | Gralik Marek
|
|
Międzyszkolny konkurs "Chemia wierszem pisana, chemia malowana" | Karska Paulina
| 1-3G;1-3b | 2007_2010 | Laureat II miejsca | Sobieraj Leszek
|
|
IX edycja konkursu o statuetką Leona Wyczółkowskiego "Z ekologią bez granic" | Burczyk Radosław
| 1-3b | 2005_2008 | Nagroda specjalna | Kowalczyk Iwona
|
Cybulska Patrycja
| 1-3c | 2005_2008 | Laureat II miejsca | Harmacińska Irena
|
Murawska Marianna
| 1-3G | 2004_2007 | Nagroda specjalna | Kowalczyk Iwona
|
|
Konkurs fotograficzny "Bydgoszcz w zieleni" | Burczyk Radosław
| 1-3b | 2005_2008 | Nagroda specjalna | Kowalczyk Iwona
|
|
Wojewódzki konkurs "Zabytek wart zapamiętania" | Walenczykowski Mikołaj
| 1-3a | 2005_2008 | Laureat | Stasik Adam
|
|
Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach w kategorii chłopców | Kulczyk Paweł
| 1-3c | 2003_2006 | Laureat I miejsca | Kujawa Eugeniusz
|
|
Konkurs na pracą pisemna (esej): Harry Potter ein Buch zum Empfehlen! | Stromska Sylwia
| 1-3e | 2003_2006 | Laureat II miejsca | Wesołowska Beata
|
|
XVI Olimpiada Teologii Katolickiej | Rawicz-Kostro Karol
| 1-3d | 2004_2007 | Finalista | ks. Orzechowski Piotr
|
|
Lonkurs Międzyszkolny "Bydgoszcz w literaturze" | Listowiec Zuzanna
| 1-3c | 2004_2007 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Ogólnopolski Konkurs Lingwistyczny POKAŻ NAM JĘZYK | Czabański Bolesław
| 1-3c | 2003_2006 | Finalista | Zielińska Joanna
|
|