| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny | Przybył Alina
| 1-3G | 2001_2004 | Laureat | Gozdek Lucyna
|
|
Wojewódzki Konkurs "Młode Talenty" | Rymkiewicz Iwona
| 1-3e | 2003_2006 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Ogólnopolski Konkurs Literacki (pod patronem ks. J. Glempa) | Kumkowska Julia
| 1-4e | 2000_2004 | Nagroda specjalna | Krutnik Róża
|
|
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Rozmowy o literaturze - Polska proza współczesna" | Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Laureat II miejsca | Krutnik Róża
|
Trzcinska Justyna
| 1-3G;1-3d | 2001_2007 | Laureat I miejsca | Gozdek Lucyna
|
|
Miejski Konkurs Recytatorski "VI Odsłona Literacka" | Dudzińska Justyna
| 1-3G | 2001_2004 | Laureat III miejsca | Gozdek Lucyna
|
Gęsiorowski Paweł
| 1-3b | 2003_2006 | Laureat III miejsca | Krutnik Róża
|
|
Miejski Konkurs Literacki o bohaterach powieści A. Kamińskiego "Kamienie na szaniec" | Gorecka Georgina
| 1-3G;1-3d | 2001_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Kowara Justyna
| 1-3G | 2001_2004 | Laureat I miejsca | Gozdek Lucyna
|
|
Miejski Konkurs Gimnazjalny "Swego nie znacie ..." | Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Laureat II miejsca | Krutnik Róża
|
|
L. da Vinci. Geniusz i tajemnica. W 550 rocznicą urodzin. | Pyskło Ewelina
| 1-4d | 2000_2004 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Konkurs recytatorski Poezji i Prozy | Jurkowski Paweł
| 1-3c | 2002_2005 | Laureat I miejsca | Krutnik Róża
|
|
Konkurs Literacko - Plastyczny "Polscy laureaci lit. Nagrody Nobla. Cz. Miłosz - jego życie i twórczość" | Piątkowska Agnieszka
| 1-3G | 2002_2005 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Konkurs Literacki "Bydgoszcz w literaturze" | Lech Mikołaj
| 1-4c | 2000_2004 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Ostrowska Joanna
| 1-3d | 2002_2005 | Laureat II miejsca | Gozdek Lucyna
|
|
Konkurs Międzyszkolny "JanPaweł II Apostoł Radości, Wiary, Nadziei i Miłości" | Kolander Joanna
| 1-3e | 2003_2006 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
I Regionalny Konkurs Literacki im. Jana Kasprowicza | Dorawa Grażyna
| 1-3G;1-3c | 2003_2006 | Laureat III miejsca | Arke Aleksandra
|
|
II Bydgoski Konkurs języka Angielskiego | Dudzińska Justyna
| 1-3G | 2001_2004 | Laureat II miejsca | Gralik Marek
|
|
IV Interdyscyplinarne Forum Naukowe "Biologia nauką
XXI wieku" | Przybysz Ewelina
| 1-3e | 2003_2006 | Finalista | Harmacińska Irena
|
Sołtysiak Anita
| 1-3b | 2002_2005 | Finalista | Kowalczyk Iwona
|
|
Konkurs plastyczny pt "Ptaki radością mieszkańców miast" | Kiełpikowska Marta
| 1-3G | 2003_2006 | Laureat | Kowalczyk Iwona
|
|
VI edycja konkursu "Z ekologią bez granic" | Sypniewska Agnieszka
| 1-4c | 2000_2004 | Laureat I miejsca | Harmacińska Irena
|
|
XIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Pikulik Zuzanna
| 1-3b | 2002_2005 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
|
MIEJSKI KONKURS LITERACKI "BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE TO NIE PRZYPADEK" - ELIMINACJE MIĘDZYSZKOLNE | Dorawa Grażyna
| 1-3G;1-3c | 2003_2006 | Wyróżnienie | Juraszek Halina
|
Mochylowska Monika
| 1-3c | 2003_2006 | Wyróżnienie | Juraszek Halina
|
Ptawska Agnieszka
| 1-3c | 2003_2006 | Wyróżnienie | Juraszek Halina
|
Zawidzka Joanna
| 1-3c | 2003_2006 | Wyróżnienie | Juraszek Halina
|
|
MIEJSKI KONKURS WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ "BEZPIECZNE ŻYCIE" | Galicka Marta
| 1-3G; 1-3c | 2000_2006 | Laureat I miejsca | Juraszek Halina
|
Jasiński Maciej
| 1-3a | 2003_2006 | IV miejsce | Juraszek Halina
|
Mackiewicz Waldemar
| 1-3a | 2003_2006 | Laureat III miejsca | Juraszek Halina
|
Mierkiewicz Sławomir
| 1-3a | 2003_2006 | V miejsce | Juraszek Halina
|
|
Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Bydgoszczy | Motoczyński Wojciech
| 1-4a | 2002_2005 | X miejsce | Kujawa Eugeniusz
|
|
Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego | Motoczyński Wojciech
| 1-4a | 2002_2005 | Wynik bardzo dobry | Kujawa Eugeniusz
|
|
II Konkurs na recenzję książki w języku Niemieckim | Fijałkowska Julia
| 1-3c | 2002_2005 | Laureat I miejsca | Wesołowska Beata
|
|
Konkurs krasomówczy "Deutsch macht SpaÓ" | Drozdowska Agnieszka
| 1-3c | 2002_2005 | Wyróżnienie | Wesołowska Beata
|
Fijałkowska Julia
| 1-3c | 2002_2005 | Wyróżnienie | Wesołowska Beata
|
|
XIV Olimpiada Teologii Katolickiej | Lach Michalina
| 1-3c | 2002_2005 | Finalista | ks. Kalita Andrzej
|
|
Lonkurs Międzyszkolny "Bydgoszcz w literaturze" | Baranowska Dominika
| 1-4d | 2000_2004 | Laureat III miejsca | Gozdek Lucyna
|
Szymańska Anna
| 1-4c | 2000_2004 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Miejski Konkurs Literacki "Europejczycy, z których jestełmy dumni" | Dudzińska Justyna
| 1-3G | 2001_2004 | Laureat II miejsca | Gozdek Lucyna
|
Ignarska Paulina
| 1-3G | 2003_2006 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
Paprocki Tymoteusz
| 1-3G | 2003_2006 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Amanach Bydgoski "Ulice pamięci" | Kalinowski Kacper
| 1-3G | 2011_2014 | Laureat | Gajewska Agnieszka
|
|
Olimpiada Biologiczna | Słowikowski Michał
| 1-4b | 2000_2004 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
|