| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
Wojewódzki Konkurs Literacki | Śmiechowska Patrycja
| 1-3G | 2006_2009 | II miejsce | Krutnik Róża
|
|
Kangur Matematyczny | Kiernicki Maciej
| 1-3G | 2008_2011 | Wyróżnienie | Wandachowicz Agnieszka
|
|
Liga zadaniowa | Nadolna Emilia
| 1-3G | 2007_2010 | Laureat II miejsca | Włódarczak Barbara
|
Wysocki Paweł
| 1-3G; | 2007_2010 | Wyróżnienie | Włódarczak Barbara
|
|
VIII Bydgoski Konkurs Plastyczny "Śladami Łukasiewicza" | Jaromin Magdalena
| 1-3G | 2008_2011 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
Ratajczak Martyna
| 1-3G | 2008_2011 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
|
MIEJSKI KONKURS RYSUNKOWY "OBRONA CYWILNA WOKÓŁ NAS" | Siwiak Angelika
| 1-3C | 2008_2011 | Wyróżnienie | Szymkowiak Przemysław
|
|
Mikołajkowe Zawody Strzelecke | Jezierski Piotr
| 1-3A | 2008_2011 | Laureat II miejsca | Szymkowiak Przemysław
|
|
Konkurs Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym | Drążkowska Kinga
| 1-3B | 2008_2011 | Laureat I miejsca | Szymkowiak Przemysław
|
|
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej | Gacka Daria
| 1-3D | 2008_2011 | XII miejsce | Szymkowiak Przemysław
|
Klimczak Daria
| 1-3E | 2008_2011 | VII miejsce | Szymkowiak Przemysław
|
Szweda Damian
| 1-3B | 2008_2011 | XII miejsce | Szymkowiak Przemysław
|
Szweda Daria
| 1-3B | 2008_2011 | IX miejsce | Szymkowiak Przemysław
|
|
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO | Barański Marek
| 1-3G | 2006_2009 | Finalista | Stasik Adam
|
|
Olimpiada przedsiębiorczości | Karska Paulina
| 1-3G;1-3b | 2007_2010 | Półfinalista | Wojtczak-Fajga Anna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów | Trawczyńska Agnieszka
| 1-3G | 2008_2011 | Półfinał | Zielińska Joanna
|
|
Konkurs Krótkich Form Teatralnych DRAMA JAMBOREE | Majda Kamila
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Nagroda specjalna | Zielińska Joanna
|
|
Konkurs językowy ENGLISH HERITAGE - prezentacja multimedialna | Strzyżewska Anna
| 1-3C | 2007_2010 | Wyróżnienie | Zielińska Joanna
|
|
III Gimnazjalny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej | Trawczyńska Agnieszka
| 1-3G | 2008_2011 | Laureat III miejsca | Zielińska Joanna
|
|
Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii VIEWS ON GREAT BRITAIN | Rassmus Joanna
| 1-3C | 2007_2010 | Laureat I miejsca | Zielińska Joanna
|
Zawół Aleksandra
| 1-3c | 2007_2010 | Laureat II miejsca | Zielińska Joanna
|
|
Międzyszkolny konkurs recytatorski "Słowami artystów naszego regionu" | Strzyżewska Anna
| 1-3C | 2007_2010 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu | Siwiak Angelika
| 1-3C | 2008_2011 | Wyróżnienie | Burczyk Grażyna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii | Nadolna Emilia
| 1-3G | 2007_2010 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
|
IX Interdyscyplinarne Forum Naukowe "Odkrycia biologiczne i ich znaczenie" | Mickuł Aleksandra
| 1-3l | 2007_2010 | I miejsce | Burczyk Grażyna
|
Żmudzińska Nina
| 1-3L | 2007_2010 | III miejsce | Burczyk Grażyna
|
|