| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów | Poznański Pascal
| 1-3G | 2013_2016 | Laureat | Zielińska Joanna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Polskiego | Jankowska Natalia
| 1-3G | 2012_2015 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny "Srebrna Maska" | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Wojewodzki Konkurs Historyczny - (dla uczniow gimnazjum) | Gembiak Mikołaj
| 1-3G | 2013_2016 | Półfinalista | Stasik Adam
|
Janke Jan
| 1-3G | 2013_2016 | Półfinalista | Stasik Adam
|
Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | Laureat | Stasik Adam
|
Kozar Joanna
| 1-3G | 2012_2015 | Laureat | Stasik Adam
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii | Betlej Karolina
| 3G | 2012_2015 | Półfinalista | Burczyk Grażyna
|
Borkowska Paula
| 3G | 2012_2015 | Półfinalista | Burczyk Grażyna
|
Kozdrój Maja
| 3G | 2012_2015 | Półfinalista | Burczyk Grażyna
|
Pszczolińska Julia
| 3G | 2012_2015 | Półfinalista | Burczyk Grażyna
|
Stańczykowska Ada
| 3G | 2012_2015 | Półfinalista | Burczyk Grażyna
|
Stoczkowska Dominika
| 3G | 2012_2015 | Półfinalista | Burczyk Grażyna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Polskiego | Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | Półfinalista | Arke Aleksandra
|
Stańczykowska Adrianna
| 1-3G | 2012_2015 | Półfinalista | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki konkurs "Z ekologią bez granic" | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | Wyróżnienie | Burczyk Grażyna
|
|
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia | Kowalczewska Anna
| 3B | 2012_2015 | II miejsce | Burczyk Grażyna
|
|
III Wojewódzki Konkurs Krasomówczy pod patronatem Marszałka Woj. Kuj.-Pom i Prezydenta Inowrocławia | Szulc Dawid
| III c | 2013_2016 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
|
XVII Bydgoska Odsłona Literacka - konkurs recytatorski | Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
XIV Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM-ART /literatura/ | Jankowska Natalia
| 1-3G | 2012_2015 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
Stańczykowska Adrianna
| 1-3G | 2012_2015 | Nagroda specjalna | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki Konkurs PCK - Pierwsza Pomoc Jest Prosta | Pszczolińska Julia
| 3G | 2012_2015 | II miejsce | Burczyk Grażyna
|
|
Ogólnopolski Konkurs Malarski EL GRECO | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
XLI Olimpiada Historyczna 2014/2015 | Batkowski Mikołaj
| 1-3 lo | 2012_2015 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
Karczewski Szymon
| 1-3lo | 2014_2017 | Finalista etapu woj. | Kumkowska Małgorzata
|
|
Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie | Kozar Joanna
| 1-3G | 2012_2015 | Laureat | Stasik Adam
|
|
Międzyszkolny konkurs "Co nam zostało z tamtych lat... - tropem wspomnień o Marianie Rejewskim i Jerzym Sulimie-Kamińskim" | Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | Laureat | Arke Aleksandra
|
Kozar Joanna
| 1-3G | 2012_2015 | Laureat | Arke Aleksandra
|
|
XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i ks. Jana Twardowskiego" | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | Laureat | Arke Aleksandra
|
|
Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją
Juliana Tuwima" | Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Bydgoski Festiwal Pięknego Czytania dla Młodzieży Gimnazjalnej | Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs literacki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na esej o życiu i twórczości romskiej poetki "Papusza - poetką..." | Kwiatkowska Paulina
| 2 d | 2013_2016 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs językowy Nowa Zelandia prezentacja multimedialna | Gralik Zuzanna
| 1-3G | 2013_2016 | I miejsce | Zielińska Joanna
|
Lubońska Kinga
| 1-3G | 2013_2016 | II miejsce | Zielińska Joanna
|
Pytlińska Małgorzata
| 1-3G | 2013_2016 | II miejsce | Zielińska Joanna
|
|
IX Międzyszkolny Konkurs języka Angielskiego CHECK YOURSELF | Poznański Pascal
| 1-3G | 2013_2016 | I miejsce | Zielińska Joanna
|
|
Olimpiada języka Rosyjskiego | Krupczak Zuzanna
| 1-3 LO | 2011_2014 | Wyróżnienie | Gluba-Konieczka Anna
|
|